ASTROLOGIE

Je nauka stará tisíce let, která se zabývá postavením planet v určitém okamžiku a z určitého místa na Zemi. Na základě toho pak interpretuje jejich význam.

Nativní horoskop

Je sestavený pro okamžik narození, tj. hodinu, minutu a místo narození.

Stává se vám, že poslední dobou nevíte kudy kam, samo sobě nerozumíte, přemýšlíte kdo jste, odkud jste přišli a kam jdete? Kladete si otázky typu: Jaký je můj životní cíl (mé poslání) na tomto světě?

Máte malé dítě a chtěli byste vědět, jakou cestou ho vést a k čemu nasměrovat? Nativní horoskop vám může pomoci dozvědět se např. jaké vlohy mu byly dány do vínku, které zájmové aktivity jsou pro něj nejvhodnější, aby vyrůstalo v souladu se svým záměrem

Pokud byste se chtěli o sobě nebo o svém dítěti dozvědět více a na většinu otázek jste si odpověděli ANO, pak jste se ocitli na správném místě a nativní horoskop je tou správnou volbou!

S láskou a pokorou vám (nebo vašemu dítěti) vypracuji nativní horoskop (horoskop okamžiku narození), naučím vás, jak se v něm orientovat, společně nalezneme ty nejdůležitější aspekty, které vás mohly ovlivňovat v minulosti, ale mohou mít vliv i na vývoj situací v budoucnosti.

Podnikneme dobrodružnou výpravu do tajů vaší duše, vhled do vašeho nitra.

Mnoho lidí si myslí, že se z horoskopu dozví svůj špatný osud, a proto z něj mají obavu. Ale O TOM HOROSKOP NENÍ. Naopak nám může v ledasčem pomoci. Uvědomit si, jakou oblast ve svém životě bych měla více rozvíjet (protože jsem v ní dobrá) nebo ve které oblasti mám naopak rezervy nebo je pro mne riziková.

Tyto informace vás mohou posunout dál na cestě k uvědomění a dalším pozitivním životním změnám.

Pro koho je nativní horoskop určen

  • pro dospělé, kteří se chtějí v životě posunout dále, najít odpovědi na některé otázky nebo se více vyznat sami v sobě
  • pro rodiče dětí, kteří chtějí své děti vést správným směrem, více své děti pochopit (např. jejich chování, temperament atd..)
  • pro osoby, které chtějí více poznat někoho jiného (např. partnera/partnerku) a nechají si vyhotovit jeho horoskop
  • pro osoby, které chtějí udělat někomu radost a darovat mu vyhotovený horoskop jako dárek

Pro koho nativní horoskop určen není

Pro ty, kteří hledají předpovědi do budoucnosti

Jaké informace pro zpracování horoskopu potřebuji

  • jméno a příjmení osoby
  • datum narození
  • přesný čas narození (i minuty hrají velmi důležitou roli)
  • místo narození

Jak vše probíhá

Horoskop vždy zpracovávám písemně s individuálním přístupem a mohu ho zaslat i doporučeně poštou. Jako vhodnější však doporučuji osobní konzultaci s předáním horoskopu, kde vám vysvětlím všechny důležité informace, navrhnu možnosti řešení. Vyhodnotíme pozitiva i negativa včetně možných rizik, abyste v daných oblastech mohli začít pracovat sami na sobě. Což z písemného projevu nemusí být správně pochopeno.

V případě, kdy se nemůžete dostavit a máte zájem o osobní konzultaci, je možné ji poskytnout prostřednictvím Skype - videohovor.